Szanowni Państwo!

Aby pomóc Państwu racjonalnie i z korzyścią dla firmy oraz jej pracowników wykorzystać fundusze socjalne, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla zakładów pracy.

My oferujemy Państwu unikatowe rozwiązanie, w którym łączymy zalety świadczenia rzeczowego oraz uniwersalność bonu towarowego - przy tym oszczędzają Państwo 18% podatku od osób fizycznych.

To rozwiązanie to właśnie karty prezentowe, które można realizować w E.LECLERC. Ich zakup można sfinansować z funduszu socjalnego. Karty o wartości do kwoty 1 000 zł na pracownika są zwolnione ze składki ZUS i podatku dochodowego.

Decydując się na kartę prezentową:

korzystasz ze sprawdzonego, perfekcyjnie dopracowanego systemu

stawiasz na doświadczenie zdobyte w ciągu lat współpracy z Klientami i odpowiadania na ich zróżnicowane potrzeby

pozostawiasz pełną obsługę po stronie E.Leclerc, co pozwala Ci zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu

zyskujesz zadowolenie swoich pracowników

w prosty sposób rozliczasz się w dziale administracji klienta!

Państwo:
  • składacie zamówienie na karty
  • wpłacacie kwotę równą kwocie przedpłaty (0% prowizji dla nas)
Państwa pracownicy:
  • realizują zakupy w E.LECLERC w Bełchatowie, korzystając z punktów na karcie (1 pkt = 1 zł) bez żadnych ograniczeń w asortymencie, w kwocie nieprzekraczającej wartości karty.
My:
  • wydajemy Państwu karty w ilości i nominałach zgodnych z Państwa specyfikacją
  • wydajemy towar Państwa pracownikom i rozliczamy z Państwem przedpłatę za pomocą faktur VAT identyfikowanych numerem karty i danymi pracownika, jeśli będziecie Państwo wymagali jego rejestracji w systemie

Podaruj swoim pracownikom

karty prezentowe

i oszczędzaj

Ponadto oferujemy zarówno bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 zł, jak i paczki okolicznościowe dla Państwa pracowników oraz kosze delikatesowe dla Państwa kontrahentów. Paczki okolicznościowe można sfinansować z funduszu socjalnego. Paczki okolicznościowe o wartości do 1 000 zł na pracownika zwolnione są z podatku dochodowego i składki ZUS. Zapewniamy pakowanie, torby świąteczne i transport. W ofercie posiadamy paczki o określonej zawartości, komponowane przez nas oraz paczki złożone z konkretnych, wskazanych przez Państwa towarów.

Kontakt pod numerami: 44 635 89 03, 44 635 89 12, 44 635 89 02

Szanowni Klienci,
Informujemy o zmianach w regulaminie programu lojalnościowego Bonus E.Leclerc.
Kliknij TUTAJ, aby przejść do regulaminu.