Karta prezentowa

Szanowni Państwo!

Aby pomóc Państwu racjonalnie i z korzyścią dla firmy oraz jej pracowników wykorzystać fundusze socjalne, przygotowaliśmy specjalną ofertę dla zakładów pracy.

My oferujemy Państwu unikatowe rozwiązanie, w którym łączymy zalety świadczenia rzeczowego oraz uniwersalność bonu towarowego – przy tym oszczędzają Państwo 18% podatku od osób fizycznych.

To rozwiązanie to właśnie karty prezentowe, które można realizować w E.LECLERC. Ich zakup można sfinansować z funduszu socjalnego. Karty o wartości do kwoty 1 000 zł na pracownika są zwolnione ze składki ZUS i podatku dochodowego.

DECYDUJĄC SIĘ NA KARTĘ PREZENTOWĄ:

korzystasz ze sprawdzonego,
perfekcyjnie dopracowanego systemu

stawiasz na doświadczenie
zdobyte w ciągu lat współpracy
z Klientami i odpowiadania
na ich zróżnicowane potrzeby

pozostawiasz pełną obsługę po stronie
E.Leclerc, co pozwala Ci zaoszczędzić
mnóstwo cennego czasu

zyskujesz zadowolenie
swoich pracowników

w prosty sposób rozliczasz się
w dziale administracji klienta!

Państwo:

  • składacie zamówienie na karty
  • wpłacacie kwotę równą kwocie przedpłaty (0% prowizji dla nas)

Państwa pracownicy:

  • realizują zakupy w E.LECLERC w Bełchatowie, korzystając z punktów na karcie (1 pkt = 1 zł) bez żadnych ograniczeń w asortymencie,
  • w kwocie nieprzekraczającej wartości karty.

My:

  • wydajemy Państwu karty w ilości i nominałach zgodnych z Państwa specyfikacją
  • wydajemy towar Państwa pracownikom i rozliczamy z Państwem przedpłatę za pomocą faktur VAT identyfikowanych numerem karty i danymi pracownika, jeśli będziecie Państwo wymagali jego rejestracji w systemie

Ponadto oferujemy zarówno bony towarowe o nominałach 10, 20, 50 zł, jak i paczki okolicznościowe dla Państwa pracowników oraz kosze delikatesowe dla Państwa kontrahentów. Paczki okolicznościowe można sfinansować z funduszu socjalnego. Paczki okolicznościowe o wartości do 1 000 zł na pracownika zwolnione są z podatku dochodowego i składki ZUS. Zapewniamy pakowanie, torby świąteczne i transport. W ofercie posiadamy paczki o określonej zawartości, komponowane przez nas oraz paczki złożone z konkretnych, wskazanych przez Państwa towarów.

Kontakt pod numerami:
44 635 89 03
44 635 89 12
44 635 89 02